Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11799
Stary 14.12.2016, 09:09
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Jeśli w ogóle wchodzi w grę jakiś producent to Solaris, który położony jest pod Poznaniem.

Jesli do Gdańska jedziemy Pendolino to koszt ok. 150-200 zl x 2 x 25-30 os. = minimum 7500 zl.
Są tanie loty za 19zł tam A już zupełnie serio, to sądzę, że ktoś ładnie odleciał tworząc story o autobusie.
Odpowiedz cytując