Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#262
Stary 13.12.2016, 20:44
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
"Tymczasem wersja „Jak długo na Wawelu”, lecąca z wiślackich głośników jest tak beznadziejna, że wywołuje jedynie chęć sięgnięcia po parówkę z musztardą. Kto, na litość boską, wymyślił tak badziewną, weselną aranżację?" czzy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi tym popaprańcom z warszawy puszczających niemena przed meczem bo na siłe chcieli mieć swój "hymn"
Bo mają za mało IQ, aby zrobić własną aranżację. Ciekawe czy zapłacili ZAiKS-owi
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując