Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11617
Stary 13.12.2016, 17:17
Franciszek Smuda wraca na trenerską ławkę ekstraklasy. Zostanie trenerem Górnika Łęczna. W czwartek ma oficjalnie podpisać umowę, a swój nowy klub były selekcjoner poprowadzi w niedzielę 18 grudnia w meczu z Legią Warszawa - czytamy na blogu "Ofensywni", którego autorami są Łukasz Olkowicz i Piotr Wołosik, dziennikarze "Przeglądu Sportowego".
Odpowiedz cytując