Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 13.12.2016, 14:20
"Tymczasem wersja „Jak długo na Wawelu”, lecąca z wiślackich głośników jest tak beznadziejna, że wywołuje jedynie chęć sięgnięcia po parówkę z musztardą. Kto, na litość boską, wymyślił tak badziewną, weselną aranżację?" czzy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi tym popaprańcom z warszawy puszczających niemena przed meczem bo na siłe chcieli mieć swój "hymn"

Odpowiedz cytując