|
Ten "nowy autokar" to jakiś absurd. Nie wierzę, że w sytuacji gdy klub ledwo wiąże koniec z końcem ktokolwiek decydowałby się na taki zakup. Spodziewam się niedługo kolejnego apelu ze strony klubu o nie rozpowszechnianie kłamliwych plotek przez dziennikarzy...
|