Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11780
Stary 13.12.2016, 12:38
Ten "nowy autokar" to jakiś absurd. Nie wierzę, że w sytuacji gdy klub ledwo wiąże koniec z końcem ktokolwiek decydowałby się na taki zakup. Spodziewam się niedługo kolejnego apelu ze strony klubu o nie rozpowszechnianie kłamliwych plotek przez dziennikarzy...
Odpowiedz cytując