Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11779
Stary 13.12.2016, 12:14
nesta napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy sponsor, o którym mowa w artykule to ten koszulkowy czy jeszcze jakiś inny.

Poniższy fragment też mnie zaciekawił.. Trochę niejasno, bo najpierw jest mowa o tym, że klub liczy na finansowanie z zamożnego źródła, a następnie, że spłacone są zaległości. Czyli tak jakby Wisła dostała już jakiś hajs od jakiegoś podmiotu. To można zestawić z wypowiedziami zawodników, że finansowo jest sporo lepiej i dużo się poprawiło w kwestii całego funkcjonowania klubu. Ciekawe w czym rzecz..
mogłes dodać jeszcze te bajery

Cytat:
Przy Reymonta zamarzyli bowiem, by zawodnicy jeździli na mecze takim samym pojazdem, jaki posiada... Real Madryt. Kuloodporne, filtrujące promienie słoneczne szyby, silnik o mocy 460 KM skonstruowany przez firmę dostarczającą jednostki napędowe do statków kosmicznych, a na pokładzie ekrany telewizyjne, odtwarzacze DVD i CD, ekspres do kawy, trzy lodówki, wysuwany stół, skórzane fotele z poduszkami pod nogi oraz rozkładane fotele zaprojektowane specjalnie dla graczy kontuzjowanych - to tylko część z niezwykłego wyposażenia tego ważącego 14 ton monstrum.
Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...wane,11571398/
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując