Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11613
Stary 13.12.2016, 11:03
Dariook Jest zasadnicza różnica pomiędzy "pomaganiem" klubowi, a wyciąganiem go na siłę. Pamiętasz jak jakiś czas temu sąsiadka jakoś nie bardzo chciała spadać, mimo że powinna? Jest też WIELKA różnica między "niegospodarnością", a ewidentnymi przekrętami. Chcesz mi powiedzieć, że marka klubu ma usprawiedliwiać to, że może poza prawem i przepisami robić co mu się podoba Ja rozumiem sentymenty i historię, ale to jest SPORT. W E-klasie powinni grać ci, którzy na to sportowo i organizacyjnie zasługują, bo to jest liga, a nie skansen dla zasłużonych. Bzury gadasz i tyle, bo Ruch jest któryś rok z rzędu na specjalnych warunkach, ale ILE MOŻNA?

Pomyśl o tym tak - może od kilka lat Ruchu po prostu finansowo NIE STAĆ na granie E-Klasie? Może dobrze im zrobi I liga.

Poza tym, skąd wiesz co będzie za 100 lat? Może ku*wa Słonie będą mistrzem 11 razy z rzędu od 2063 roku?

KOMINEK Piszemy o tym w tym temacie, bo jest duża szansa, że łapę przykładał do tego Jacek B.
Odpowiedz cytując