Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11609
Stary 13.12.2016, 09:33
A teraz stop bo niedługo otworzę lodówkę i będzie dyskusja o Ruchu. O Jacku można zapraszam o Ruchu nie tu tylko w temacie Nasze zgody
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 13.12.2016 o godz. 09:36.
Odpowiedz cytując