Revolver napisał(a):

|
Ruchu wam szkoda? Poważnie? Przecież ten pro-niemiecki klub powinien już od dobrych paru lat być poza E-Klasą, ale zawsze PZPN szedł im na rękę, bo "Chorzów taki zasłużony dla piłki." Nie dość, że warunkowa licencja za same finanse ciągnie się od dwóch lat, to w dodatku do dzisiaj nie wiem jakim cudem nie wypie*dolono ich za infrastrukturę godną II Ligi.
|
A jaka tw tym wina Ruchu, ze maja infrastrukturę rodem z poprzedniej epoki. To teraz pokaz mi choc jeden klub, ktory, zaplacil z wlasnej kasy za ta nasze piekne stadiony !
Ich nieszczęściem jest Stadion Slaski. Gdyby nie wielka kasa, którą tam wpompowana, to z pewnością juz dawno by stal nowy na Cichej. Prawdopodobnie Ruch i tak będzie rozgrywał mecze na Slaskim, oczywiście jak uda sie uratować ekstraklasę.
I sto razy wole taki Ruch w ekstraklasie niz jakies wiochy i bencorki. Tak Ruch jest zasłużony dla Polskiej Pilki i trzeba takim firmom za wszelka cene pomagać. Przez te wiochy, to tylko na kazdym stadionie straty sa na biletach. A Ruch jaki by nie byl to i tak przyciąga wiecej ludzi, niz taka Termalica.
Te malutkie klubiki może i poziomem eklapie dorównują, udaje im sie walczyc...i co z tego jest?
Tylko straty w dalszej perspektywie.
I tak za 2-3-5 lat spadną lub zbankrutują...a to ze zajmą 7 miejsce, a np taki Ruch 13 to z pożytkiem jakim dla ligi? A kogo tak naprawdę obchodzą lokaty poza miejscami pucharowymi?