|
Umowa z Totolotkiem skończyła się w Listopadzie, tak samo z Impelem. Dlatego dopiero od Grudnia na rękawkach jest Lyoness, a na bandach LED na meczach z Lechią i derbach był STS, choć nie jestem pewien czy nawet STSu nie było już na meczu z Łęczna.
Jeśli ta ustawa przejdzie, to nas ratuje - żadna inna firma działająca w Polsce nie jest (z wielu względów) dać Wiśle teraz tyle co zagraniczny bukmacher, bo mówimy tu o kwotach 4-5mln PLN podstawy. Oczywiście, nie znaczy to że Polscy tyle nie dadzą w obliczu obawu przed utratą rynku w tym przypadku.
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 12.12.2016 o godz. 23:29.
|