Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11774
Stary 12.12.2016, 23:07
Umowa z Totolotkiem skończyła się w Listopadzie, tak samo z Impelem. Dlatego dopiero od Grudnia na rękawkach jest Lyoness, a na bandach LED na meczach z Lechią i derbach był STS, choć nie jestem pewien czy nawet STSu nie było już na meczu z Łęczna.

Jeśli ta ustawa przejdzie, to nas ratuje - żadna inna firma działająca w Polsce nie jest (z wielu względów) dać Wiśle teraz tyle co zagraniczny bukmacher, bo mówimy tu o kwotach 4-5mln PLN podstawy. Oczywiście, nie znaczy to że Polscy tyle nie dadzą w obliczu obawu przed utratą rynku w tym przypadku.
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 12.12.2016 o godz. 23:29.
Odpowiedz cytując