|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline
|
|
Revolver napisał(a): 
|
Ruchu wam szkoda? Poważnie? Przecież ten pro-niemiecki klub powinien już od dobrych paru lat być poza E-Klasą, ale zawsze PZPN szedł im na rękę, bo "Chorzów taki zasłużony dla piłki." Nie dość, że warunkowa licencja za same finanse ciągnie się od dwóch lat, to w dodatku do dzisiaj nie wiem jakim cudem nie wypie*dolono ich za infrastrukturę godną II Ligi.
|
Tak k...a szkoda!
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|
|