brylant17 napisał(a):

|
A to lotto nas sponsoruje ? Zapewne wróci do nas Bet a home.Lotto to oddzielna firma nie bukmacher oni sponsorują ekstraklasę nie nas
|
Kominkowi chodzi zapewne o Totolotka, którego punkt znajduje się w strefie kibica. Nie wiem czy to jednorazowo, ale na meczu z amicą był zamknięty.