Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12848
Stary 12.12.2016, 12:44
Przypomnę co do barw że Górny Śląsk to nie tylko Ruch a tam miasto do miasta przylega żeby nie było zdziwienia jak poproszą o szalik bądź koszulkę
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 13.12.2016 o godz. 18:27.
Odpowiedz cytując