Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 12.12.2016, 10:39
To były derby a w derbach wymagania są zawsze większe. Największe. Jeżeli ktoś tego nie rozumie i ocenia piłkarzy jak w każdym innym meczu, to chyba do końca nie jest prawdziwym kibicem Wisły.
Odpowiedz cytując