Temat
:
DERBY KRAKOWA ! 10 grudnia 2016, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Danielek1906
Member
Od: 07.2016
Offline
#
251
11.12.2016, 23:18
W lidze od kuchni było pokazane, że przy akcji z sadlokiem najwięcej zawalił asystent. Nie wiedział, co powiedzieć to najlepiej dac dwóm zawodnikom.
Danielek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Danielek1906
Znajdź inne posty napisane przez Danielek1906