Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 11.12.2016, 20:50
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Puchary? Buahaha
Idź dziecko zobacz jakie drużyny grały w ostatnich latach w pucharach z naszej ligi, a potem wróć i przeproś. Chyba ze Ruch Chorzów, Cracovia czy Piast Gliwice to za wysokie progi.

Nie twierdzę, że będziemy na miejscu pucharowym, ale nie jest to ani nierealne, ani nawet nie byłoby zaskakujące. Poziom między drużynami jest bardzo wyrównany, nawet jeżeli niski.

Tyle offtopu.

Niektórym przydałby się Bilobil bo chyba to nie pierwsze derby które oglądaliście? Żenujący poziom krytyki to jedno, ale bez względu na różnicę sportową na derbach nigdy nie było łatwo, nigdy nie było dominacji nawet kiedy zamiataliśmy całą ligę. Wyzywanie piłkarzy i trenerów mocno nie na miejscu.

No i sędzia, wiadomo, musiał się pokazać. Nawet tutaj nie wierzę w celowe działanie, to po prostu są takie sieroty razem z ich szefem Przesmyckim który się cieszy że jego sędziowie generują emocje, a chwilę później dziwi że ich od wujów cały mecz wyzywają. I jakoś nie widzi związku między jednym a drugim...

Proponuję trochę zluzować, a na pytanie czemu nie grał Bartosz zamiast Bobana mam prostą odpowiedź - odpalcie sobie mecz z Pogonią.

Piękna akcja Brleka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.12.2016 o godz. 20:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując