Davss875 napisał(a):

|
My nie mamy porządnego stopera, def. pomocnika, skrzydłowego i napastnika. Wtedy spokojnie byśmy byli w 1 trójce. I takich parchów to byśmy powieźli 3, 4 bramkami. Uryga, Popović, Boguski i Brożek to już nie ten poziom nie ma się co oszukiwać dalej! Mamy zespół na środek tabeli!
|
Uwielbiam takie teksty, po prostu uwielbiam.
Jak ten zespół zagra dobry mecz to może przewieź każdego w tej lidze, taka prawda. Jesteśmy w środku tabeli tylko przez te 7 porażek z rzędu a one były spowodowane zawirowaniami właścicielskimi i aktualną wtedy sytuacją w klubie.
Aktualnie mamy zespół spokojnie do powalczenia o puchary, co nie zmienia faktu że wzmocnienia są potrzebne bo ławki brak.
Wczoraj zagraliśmy po prostu słabo i kompletnie nie wiem dlaczego bo wyglądało jakbyśmy się wystraszyli, a nie było kogo. Brakowało przytrzymania piłki, wszystko było rwane.