Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 11.12.2016, 17:05
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
My nie mamy porządnego stopera, def. pomocnika, skrzydłowego i napastnika. Wtedy spokojnie byśmy byli w 1 trójce. I takich parchów to byśmy powieźli 3, 4 bramkami. Uryga, Popović, Boguski i Brożek to już nie ten poziom nie ma się co oszukiwać dalej! Mamy zespół na środek tabeli!
Uwielbiam takie teksty, po prostu uwielbiam.
Jak ten zespół zagra dobry mecz to może przewieź każdego w tej lidze, taka prawda. Jesteśmy w środku tabeli tylko przez te 7 porażek z rzędu a one były spowodowane zawirowaniami właścicielskimi i aktualną wtedy sytuacją w klubie.
Aktualnie mamy zespół spokojnie do powalczenia o puchary, co nie zmienia faktu że wzmocnienia są potrzebne bo ławki brak.
Wczoraj zagraliśmy po prostu słabo i kompletnie nie wiem dlaczego bo wyglądało jakbyśmy się wystraszyli, a nie było kogo. Brakowało przytrzymania piłki, wszystko było rwane.
Odpowiedz cytując