|
My nie mamy porządnego stopera, def. pomocnika, skrzydłowego i napastnika. Wtedy spokojnie byśmy byli w 1 trójce. I takich parchów to byśmy powieźli 3, 4 bramkami. Uryga, Popović, Boguski i Brożek to już nie ten poziom nie ma się co oszukiwać dalej! Mamy zespół na środek tabeli!
|