Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 11.12.2016, 16:16
My nie mamy porządnego stopera, def. pomocnika, skrzydłowego i napastnika. Wtedy spokojnie byśmy byli w 1 trójce. I takich parchów to byśmy powieźli 3, 4 bramkami. Uryga, Popović, Boguski i Brożek to już nie ten poziom nie ma się co oszukiwać dalej! Mamy zespół na środek tabeli!
Odpowiedz cytując