Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 11.12.2016, 15:48
Mecz dno. Sędzia dno. Doping dno. Jedynym plusem było zapełnienie stadionu, ale grajki myślami chyba już przy Świetach, więc wielu pewnie się zniecheci.
Nie wiem co to za nowy gniazdowy ale powinien trochę tonację podnieść i zwolnić temp bo trudno się śpiewa w infradźwiękach na przyspieszeniu.
A te petardy hukowe to nowi "przyjaciele" z Chorzowa przywieźli czy gimbaza z trybuny X?
Odpowiedz cytując