|
Mecz dno. Sędzia dno. Doping dno. Jedynym plusem było zapełnienie stadionu, ale grajki myślami chyba już przy Świetach, więc wielu pewnie się zniecheci.
Nie wiem co to za nowy gniazdowy ale powinien trochę tonację podnieść i zwolnić temp bo trudno się śpiewa w infradźwiękach na przyspieszeniu.
A te petardy hukowe to nowi "przyjaciele" z Chorzowa przywieźli czy gimbaza z trybuny X?
|