serek.c2 napisał(a):

|
Pretensje za wczoraj do Małego? No ludzie...
|
Za zaangażowanie? Żadnych pretensji... wielki szacun
Natomiast za:
- symulowanie faulów na nim
- krzykliwe wymuszanie rzutów różnych kiedy było widać, że to od Patryka piłka się odbiła.
- bezmyślne faulowanie na 25-30 metrze od naszej bramki
- holowanie piłki z opuszczoną głową i niezauważanie partnerów
Wielkie pretensje