Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 11.12.2016, 14:37
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Pretensje za wczoraj do Małego? No ludzie...
Za zaangażowanie? Żadnych pretensji... wielki szacun
Natomiast za:
  • symulowanie faulów na nim
  • krzykliwe wymuszanie rzutów różnych kiedy było widać, że to od Patryka piłka się odbiła.
  • bezmyślne faulowanie na 25-30 metrze od naszej bramki
  • holowanie piłki z opuszczoną głową i niezauważanie partnerów

Wielkie pretensje
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując