Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4671
Stary 11.12.2016, 14:35
Było już pisane. W lidze każdy gra z taką samą czcionką bo jest to wymóg regulaminowy (paradoksalnie ten ,,nieangielski" styl jest na wzór Premier League ). W pucharach już czcionka jest taka jaką stosuje producent koszulki, dla przykładu Legia też ma inne czcionki z tyłu koszulki poza ligą.
Odpowiedz cytując