Było już pisane. W lidze każdy gra z taką samą czcionką bo jest to wymóg regulaminowy (paradoksalnie ten ,,nieangielski" styl jest na wzór Premier League

). W pucharach już czcionka jest taka jaką stosuje producent koszulki, dla przykładu Legia też ma inne czcionki z tyłu koszulki poza ligą.