Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 11.12.2016, 14:33
Po kilkunastu godzinach można napisać na spokojnie. Słaba taktyka przyczyną porażki za jaką uważam remis w derbach. W zasadzie zero taktyki. Pretensje do Brożka? Żarty? Dostał chociaż jedną prostopadłą piłkę po ziemi albo ze skrzydła? Pretensje do Małeckiego? Podobnie żart. Lewa strona wykazywała chęci do grania, brakowało wsparcie ze strony środkowych pomocników. Słaby mecz w środku pola mimo bardzo dobrej formy Brleka. Jeżeli taktyka była planowana inna to znowu kamyczek do trenerów. Jeżeli Popovic i Jovic grali z kontuzją, chorobą to jeszcze raz błąd trenerski. Zmiana za późno. rezerwowi się nie rozgrzewają? Po pierwszej pomyłce Jovic powinien zostać zmieniony. Wprowadzenie Ondraska za Brożka - majstersztyk w sytuacji kiedy chcemy wygrać. Co z trzecią zmianą? Była? Wpuściliśmy kogoś ofensywnego? Bo szczerze tak się zdenerwowałem, ze nie pamiętam. Dla mnie Sobol musi się jeszcze wiele nauczyć. Jest legendą ale trenuje WISŁĘ i prowadzi zespół w derbach. Co do dopingu: żal w końcówce. Skoro kibicujemy Wiśle a nie zgodom to co to było w końcówce? Znowu żart?
Odpowiedz cytując