https://m.facebook.com/story.php?sto...38233632988842
Joviciowi brakło do kompletu tylko tego zagrania ale nie róbmy z niego głównego winowajcy braku wygranej. Cała drużyna się nie popisała, byliśmy momentami dużo słabsi od parchow. Przypuszczam że będą jeszcze jedne DERBY w tym sezonie, w grupie mistrzowskiej.