Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 11.12.2016, 12:38
Wypadliśmy bardzo słabo piłkarsko w tym meczu. Nie graliśmy tego co potrafimy i co wychodzi nam najlepiej. Nie dość, że nie było utrzymania się przy piłce to jeszcze brakowało kontr i szybkich ataków po wymianie piłki na jeden, dwa kontakty. Dlatego tylko remis to max na co zasłużyliśmy w tym meczu. Obawiam się, że to są symptomy spadku formy fizycznej co jest zrozumiałe pod koniec długiej rundy jesiennej granej bardzo wąską kadrą.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując