|
Uważam że Małecki zagrał dobre spotkanie. Widać u niego trening mentalny już tak nie prowokuje jak kiedyś tylko skupia się na graniu. A co duetu Sobolewski Kmiecik zobaczymy dopiero na wiosnę jak przepracują okres zimowy, bo teraz jadą na przygotowaniu Wdowczyka
|