nero napisał(a):

Trudno nazwać naszymi kibicami ludzi, ktorzy gwiżdżą na zgody/układy Wisły.
|
Kibicem Wisly jest ktoś kto dopinguję drużynę, chodzi na jej mecze , wspomaga finansowo w trudnej sytuacji. Nie taki który gloryfikuję układ gangstersko przestepczy . Chyba trochę mamy inne priorytety.