Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 11.12.2016, 12:05
nero napisał(a):Wyświetl post
Trudno nazwać naszymi kibicami ludzi, ktorzy gwiżdżą na zgody/układy Wisły.
Kibicem Wisly jest ktoś kto dopinguję drużynę, chodzi na jej mecze , wspomaga finansowo w trudnej sytuacji. Nie taki który gloryfikuję układ gangstersko przestepczy . Chyba trochę mamy inne priorytety.
Odpowiedz cytując