Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 11.12.2016, 11:51
Taktyka, nasza gra... dramat. Totalnie oddany środek pola. Mąka przegrywał wszystkie pojedynki. Brlek może i odpalił, ale poza bramką niewidoczny.. Jović powinien w przerwie już zostać w szatni.. Tylko Sadlok, Głowa, Załuska zagrali dobre spotkanie.

Jeśli przekonująco wygramy z Ruchem po dobrej grze to Sobol udowodni, że nasza gra byla wynikiem przemotywowania a nie po prostu... gorszych piłkarzy od cracovii (przez usta mi to nie chcialo przejść).
Odpowiedz cytując