Nie wierzę w to co czytam.. Ludzie są zadowoleni po remisie u siebie i 4 derbach pod rząd bez zwycięstwa.. Teraz trzeba głaskać piłkarzyków nie wiadomo po czym i czekać kolejny rok, aż może uda się pokonać parchata ....ę. A jak nie to znowu usłyszymy "wiemy, że to ważny mecz dla kibiców, ale nie wyszło, odbijemy to sobie w innym meczu". Przy takim podejściu następne derby wygramy za milion lat. Jak nie wczoraj to kiedy

