Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 11.12.2016, 11:44
Nie wierzę w to co czytam.. Ludzie są zadowoleni po remisie u siebie i 4 derbach pod rząd bez zwycięstwa.. Teraz trzeba głaskać piłkarzyków nie wiadomo po czym i czekać kolejny rok, aż może uda się pokonać parchata ....ę. A jak nie to znowu usłyszymy "wiemy, że to ważny mecz dla kibiców, ale nie wyszło, odbijemy to sobie w innym meczu". Przy takim podejściu następne derby wygramy za milion lat. Jak nie wczoraj to kiedy
Odpowiedz cytując