|
Wcale nie ciężka, niestety gola nie było. Aby padła bramka piłka musi przekroczyć linię bramkową całym obwodem, a widać na tle słupka, że tego nie zrobiła. Patrzcie na słupek, który znajduje się tuż przy piłce, a nie na linię - bo umiejscowienie kamery może wam płatać figle.
Co do meczu - no cóż po bramce się głównie broniliśmy i kontrowaliśmy... Nie do końca mi się to podobało, ale fakt jest taki, że gdyby Jović nie zagrał najgorszych zawodów odkąd do nas trafił to żydownia by nie ugrała sztycha w 2 połowie. A tak niestety trzeba przełknąć gorzką pigułkę.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 11.12.2016 o godz. 11:38.
|