|
Nie wiem czy taktyka dzidy nie była taktyka, tylko wynikiem, że po stracie piłki pejsy bardzo agresywnie atakowały naszych i przy takim pressingu i agresi szybko pozbywaliśmy piłkę w ten sposób.... Inaczej tego nie da sie wybronic.
Zatrzymywałem kilka razy na ekstraklasa.tv ten strzał Głowy, to złudzenie i okłamanie perspektywy z tym bramkarzem i pilka za linia, choc nie ma pewnosci zadnej... Ciezka sytuacji do oceny po powtorce z tej jednej kamery.
|