Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 11.12.2016, 11:24
Nie wiem czy taktyka dzidy nie była taktyka, tylko wynikiem, że po stracie piłki pejsy bardzo agresywnie atakowały naszych i przy takim pressingu i agresi szybko pozbywaliśmy piłkę w ten sposób.... Inaczej tego nie da sie wybronic.


Zatrzymywałem kilka razy na ekstraklasa.tv ten strzał Głowy, to złudzenie i okłamanie perspektywy z tym bramkarzem i pilka za linia, choc nie ma pewnosci zadnej... Ciezka sytuacji do oceny po powtorce z tej jednej kamery.

Odpowiedz cytując