|
Walka Sadloka z Piątkiem ostra, ale przetrzymywali się obaj. Nikt na to nie zwrócił uwagi, ale odepchnięcie Sadloka miało miejsce już po gwizdku, a boczny był 2 metry od tej sytuacji. Piątek sekundę po pchnięciu powinien zwijać się do szatni. To, co działo się później, jest winą głównie bocznego, choć nie zdziwię się, jeśli Popović dostanie karę.
|