Temat
:
DERBY KRAKOWA ! 10 grudnia 2016, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
zenders
Member
Od: 05.2007
Offline
#
213
11.12.2016, 10:41
Chodzi o to że na E im sie nie podoba przyspiewka -Ruch Ruch HKS
, hej niebiescy ole zaakceptowali
zenders
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zenders
Znajdź inne posty napisane przez zenders