Panowie, nie ma co oceniac zawodnikow przez pryzmat Derbów
Potrafiliśmy je u siebie zremisowac nawet grajac w nieporównywalnie lepszym składzie
Bez.tytułu.jpg
Widać było,że sie nasi za bardzo spieli, szybko strzelona bramka spowodowała , ze za wszelka cene chcielismy utzrymac wynik, a na takie granie to było niestety za wcześnie
Top 4 jest niestety nierealne, Jaga i Lecha juz odjechały za mocno a Legia i Lech na te chwile, sa jednak mocniejsze kadrowo
Utrzymać miejsce w 8 a ostatnie 7 meczy poswiecic na budowe druzyny pod kolejny sezon, takie realnie cele mozna stawiać
A i jezeli Sobol ma zostać to powinien dostać jakiegoś doswiadczonego asystenta, Kazek Kmiecik przy całym szacunku dla jego osoby, no to jednak juz nie te czasy
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"