Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 11.12.2016, 10:25
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A ja widzialem milon razy jak to pilkarze zrywami jednak nakrecali doping .
Jesli chodzi o dany repertuar... to po pierwsze na plycie boiska ciezko uslyszec co spiewamy a po drugie jest czesc ktora po prostu nie rozumie naszego jezyka i jest to dla nich tylko hałas.

i to wszystko odnosnie pozdrawiania niebieskich w 85 minucie. Bo to bylo meritum.

Oczywiscie ze dopingowanie z naszej strony jest potrzebne i taka jest nasza zasada. Ale nie szukal bym w tym nadprzyrodzonych mocy po ktorym grajkom wlaczy sie jakis magiczny level. Bo sa mecze na ktorych doping jest mizerny a pilkarze graja jak z nut a i sa takie po ktorych na drugi dzien gardlo napierdala i napierdalaja rowniez oczy - od patrzenia na poczynania kopaczy.

Ps: A odnosnie spikera. To dzieki jego interwencjom mam rozumiec, ze komisja ligi nas nie ukarze za przeklenstwa na stadionie? Tak?
A za to sie w ogole kara? Jesli tak, to ile za kvrwowanie?
w tym przypadku dycha i dwojka http://www.90minut.pl/news/157/news1...ulgaryzmy.html
Cytat:

W starciu derbowym pomiędzy Antycracovia oraz Antywisła padł wynik 1-1. Piłki nożnej na boisku raczej nie zaobserwowano
idealne podsumowanie
Ostatnio edytowane przez Kamil : 11.12.2016 o godz. 10:28.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując