|
80 minuta, piłkarzom ewidentnie nie idzie i zamiast się zmobilizować i ryknąć coś co poderwie cały stadion, to leci "Hej niebiescy ole" i inne pozdrawianie zgód, względnie wyzywanie ich rywali. Trochę to przykre.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|