|
Jeżeli ktoś zastanawiał się skąd coraz większy problem z zapełnieniem młyna przy okazji "zwykłych" spotkań to myślę, że wczoraj dostał odpowiedź.
W starciu derbowym pomiędzy Antycracovia oraz Antywisła padł wynik 1-1. Piłki nożnej na boisku raczej nie zaobserwowano.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|