KOMINEK napisał(a):

|
Mecz jako antyreklama futbolu.
|
Jedno trafnie podsumowujące zdanie.
Wystawienie Jovicia to kryminał, natychmiastowe nie zdjęcie go gdy kilka minut wcześniej przewracał się na boisku głupota.
Podsumowaniem dopingu była jakość hymnu na końcu.