Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 11.12.2016, 09:14
Taktyka na ten mecz nie była kopią taktyki z Lechią. Tam po odbiorze piłki zawodnicy po ziemi z kontrą przechodzili pod pole karne Lechii tu była dzida do przodu nie wiadomo do kogo bo Ondrasek przecież na ławie siedział i strata.
Bałem się czy Sobolewski udźwignie tak dla niego ważny mecz i dla mnie nie udźwignął. Taktyka i ustawienie i dobór piłkarzy były takie żeby mecz nie przegrać i tyle.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 11.12.2016 o godz. 09:23.
Odpowiedz cytując