Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.12.2016, 08:53
heoij napisał(a):Wyświetl post
Na boisku: pierwsza połowa dla Wisły, druga dla żydów. Jak w pierwszej coś jeszcze rozgrywaliśmy to drugą połowę im oddaliśmy. Przejęli inicjatywę, a Wiślacy gonili za piłką i nic z tego nie wynikało.
Na boisku ani pierwsza, ani druga połowa nie była dla Wisły... może pierwsze 20 minut. Liczyłem, że z fartem uda utrzymać się prowadzenie, ale niestety Boban "do trzech razy sztuka" Jović pokazał kunszt i za trzecim razem jego błąd Cracovia już wykorzystała. Zgodzę się jedynie z tym, że tego ch_ja Piątka nie powinno być na boisku!!!
Fura szczęścia, że skończyło się tylko 1:1, bo i w statystykach i patrząc gołym okiem na wydarzenia boiskowe wciagali nas nosem (po prawdzie w ostatnich tygodniach nie byliśmy jedyną taką drużyną). Niestety tak się kończą mecze, w których od 10 minuty myśli się o dociągnięciu do końca jednobramkowej przewagi... ale do tego już przywykliśmy w ostatnich latach. Pozostaje się cieszyć, że wynik lepszy niż gra... i przede wszystkim lepszy niż rok temu!
Odpowiedz cytując