|
Albo za bardzo chcieli i to ich sparaliżowało albo poprostu zagraliśmy słaby mecz, chyba jednak jedno i drugie. Zamiast po bramce ich przycisnąć i wje...ć im drugą to my się cofamy i czekamy co zrobi rywal, to duży błąd.
Szkoda niewykorzystanej sytuacji w doliczonym czasie bo stadion by "eksplodował" i mielibyśmy trzy punkty, ale niestety. Za tydzień trzeba koniecznie wygrać.
|