|
Szkoda 2 pkt.
Taktyka na Derby była kopią z tej na Lechię. Tyle,że Lechia to LIDER, a parchy to parchy...Szybka bramka i zgłupieliśmy.
Tak jak ktoś napisał wcześniej..."pachniało" bramką dla garbatych od ok 15 minuty.....
Na plus frekwencja+ bramka Brleka+ dodatnia temperatura w grudniu.
Brak czerwonej kartki dla Piątka= wypaczenie wyniku meczu.Gruby Stępniewski pewnie wybroni.
Za tydzień 3 pkt obowiązkowe.
Dobranoc
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
|