Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 11.12.2016, 01:18
Kac napisał(a):Wyświetl post
Żaden z naszych nie zasługuje na szacunek po tym meczu



Tak ze 3 lata temu.

Nie tłumacz sobie bo 2 z rzędu nas pokonali w tym na Reymonta, a teraz remis po słabym meczu naszych gwiazdeczek...

Wolalem przegrać z Arka i Lechia, a dzis wygrac.
Ja wolę wygrac 2 mecze z druzynami z Pomorza a nie przegrac z Cracovia..


Popatrzcie w stecz gdzie bylismy 2 miesiace temu...
Odpowiedz cytując