Kac napisał(a):

Żaden z naszych nie zasługuje na szacunek po tym meczu
Tak ze 3 lata temu.
Nie tłumacz sobie bo 2 z rzędu nas pokonali w tym na Reymonta, a teraz remis po słabym meczu naszych gwiazdeczek...
Wolalem przegrać z Arka i Lechia, a dzis wygrac.
|
Ja wolę wygrac 2 mecze z druzynami z Pomorza a nie przegrac z Cracovia..
Popatrzcie w stecz gdzie bylismy 2 miesiace temu...