|
Brożek Małecki Maczynski - chyba przemotywowani bo nie wierze ze się im nie chciało , Popovic i Jovic słabo (jeśli kontuzja i gorączka to niepowinni grać )Uryga Sadlok Boguski dobrze , Głowacki Zaluska i przede wszystko Brlek bardzo dobrze - ktoś wie ktoto taki zainwestował w jego kartę ? Ciekawe ile u nas zostanie jeśli będzie się tak dobrze rozwijał
|