Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 11.12.2016, 00:58
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Jak doping nie ma wpływu na piłkarzy to może nie śpiewajmy bo po co. Gadasz głupoty widziałem nie raz nie dwa jak stadion potrafił nakręcić piłkarzy
A ja widzialem milon razy jak to pilkarze zrywami jednak nakrecali doping .
Jesli chodzi o dany repertuar... to po pierwsze na plycie boiska ciezko uslyszec co spiewamy a po drugie jest czesc ktora po prostu nie rozumie naszego jezyka i jest to dla nich tylko hałas.

i to wszystko odnosnie pozdrawiania niebieskich w 85 minucie. Bo to bylo meritum.

Oczywiscie ze dopingowanie z naszej strony jest potrzebne i taka jest nasza zasada. Ale nie szukal bym w tym nadprzyrodzonych mocy po ktorym grajkom wlaczy sie jakis magiczny level. Bo sa mecze na ktorych doping jest mizerny a pilkarze graja jak z nut a i sa takie po ktorych na drugi dzien gardlo napierdala i napierdalaja rowniez oczy - od patrzenia na poczynania kopaczy.

Ps: A odnosnie spikera. To dzieki jego interwencjom mam rozumiec, ze komisja ligi nas nie ukarze za przeklenstwa na stadionie? Tak?
A za to sie w ogole kara? Jesli tak, to ile za kvrwowanie?
Ostatnio edytowane przez Dariook : 11.12.2016 o godz. 08:20.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując