KOMINEK napisał(a):

|
Byłem na A23 i miałem świetny widok śpiewało c2,3,i 4 reszta stadiony zrywało się naprawdę bardzo rzadko. Przy tej ilości ludzi powinna być miazga nie było jej
|
Na prawdę na E conajmniej połowa byłą gotowa jechać z dopingiem cały mecz, no ale k*rwa ileż można je*ać Cracovię? Albo w najważniejszym momencie meczu krzyczeć o jakichś zjebach z ŁKsu i Torcidy...
Oprawy świetne, doping żenada.
Bardziej przeszkadzaliśmy piłkarzom niż im pomogliśmy...