Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 11.12.2016, 00:54
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Byłem na A23 i miałem świetny widok śpiewało c2,3,i 4 reszta stadiony zrywało się naprawdę bardzo rzadko. Przy tej ilości ludzi powinna być miazga nie było jej
Na prawdę na E conajmniej połowa byłą gotowa jechać z dopingiem cały mecz, no ale k*rwa ileż można je*ać Cracovię? Albo w najważniejszym momencie meczu krzyczeć o jakichś zjebach z ŁKsu i Torcidy...
Oprawy świetne, doping żenada.
Bardziej przeszkadzaliśmy piłkarzom niż im pomogliśmy...
Odpowiedz cytując