Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 11.12.2016, 00:45
heoij napisał(a):Wyświetl post
Ale on nie ma żadnego umiaru, wpieprza się w co drugą przyśpiewkę, rozwala doping, zagłusza C i nikt z E nie wie co teraz śpiewa C, niech go przyciszą jak już musi już tak przerywać.

Dziwnym trafem na Kałuży jak niesie się WTSK to spiker nie jest taki nadgorliwy jak u nas i dwoma słowami coś powie, a ten papla jakieś zdania bez sensu i zagłusza doping.
Dokładnie. Mógłby mruczeć jak podczas czytania składu przeciwników a nie drzeć ryja.

speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Doping był, jaki był. Wielu ludziom po prostu odechciało się bluzgać po jakichś 20 minutach.
Byles na meczu? Bo piszesz bzdury. Doping praktycznie przez caly mecz na takim samym poziome jakos nie slyszalem by po 20 minutach wiekszosc stadionu przestała śpiewa. Nie plećcie głupot.
Odpowiedz cytując