Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 11.12.2016, 00:40
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Wara od spikera gościu jest myślę że jednym z lepszych w Polsce. Spiker ma obowiązek reagować na bluzgi. Jeśli tego nie robi to komisja ligi ma prawo przypieprzyć się do klubu i nałożyć karę.
Może ktoś tego nie rozumie ale gościu w sposób idealny potrafi wbić szpilę.

Dziś było super o frekwencji nieosiągalnej na innych stadionach i prośba o odsunięcie się ogrodzenia a na meczu z Arką zadziwienie się że nie ich ma kibiców .

żeby komuś do walić naprawdę nie trzeba kogoś tylko kur....wo..wać

Ale on nie ma żadnego umiaru, wpieprza się w co drugą przyśpiewkę, rozwala doping, zagłusza C i nikt z E nie wie co teraz śpiewa C, niech go przyciszą jak już musi tak przerywać.

Dziwnym trafem na Kałuży jak niesie się WTSK to spiker nie jest taki nadgorliwy jak u nas i dwoma słowami coś powie, a ten papla jakieś zdania bez sensu i zagłusza dalszy doping.
Ostatnio edytowane przez heoij : 11.12.2016 o godz. 00:43.
Odpowiedz cytując