KOMINEK napisał(a):

Wara od spikera gościu jest myślę że jednym z lepszych w Polsce. Spiker ma obowiązek reagować na bluzgi. Jeśli tego nie robi to komisja ligi ma prawo przypieprzyć się do klubu i nałożyć karę.
Może ktoś tego nie rozumie ale gościu w sposób idealny potrafi wbić szpilę.
Dziś było super o frekwencji nieosiągalnej na innych stadionach i prośba o odsunięcie się ogrodzenia a na meczu z Arką zadziwienie się że nie ich ma kibiców .
żeby komuś do walić naprawdę nie trzeba kogoś tylko kur....wo..wać
|
Ale on nie ma żadnego umiaru, wpieprza się w co drugą przyśpiewkę, rozwala doping, zagłusza C i nikt z E nie wie co teraz śpiewa C, niech go przyciszą jak już musi tak przerywać.
Dziwnym trafem na Kałuży jak niesie się WTSK to spiker nie jest taki nadgorliwy jak u nas i dwoma słowami coś powie, a ten papla jakieś zdania bez sensu i zagłusza dalszy doping.