Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 11.12.2016, 00:36
heoij napisał(a):Wyświetl post
Na boisku: pierwsza połowa dla Wisły, druga dla żydów. Jak w pierwszej coś jeszcze rozgrywaliśmy to drugą połowę im oddaliśmy. Przejęli inicjatywę, a Wiślacy gonili za piłką i nic z tego nie wynikało.

Na trybunach dużo osób z Chorzowa za co dzięki, oprawy super, doping czasami siadał, ale ogólnie na plus.

Czy można zmienić spikera?

Ile razy ten gość się odezwie, to szlag człowieka trafia, na innych stadionach też lecą bluzgi, ale bez przesady z tym przerywaniem!

Gościu, zachowaj jakiś umiar, bo to się już śmieszne robi... Nie wjeżdżaj tak co chwila, bo rozwalasz wszystko i odechciewa się śpiewać...
Wara od spikera gościu jest myślę że jednym z lepszych w Polsce. Spiker ma obowiązek reagować na bluzgi. Jeśli tego nie robi to komisja ligi ma prawo przypieprzyć się do klubu i nałożyć karę.
Może ktoś tego nie rozumie ale gościu w sposób idealny potrafi wbić szpilę.

Dziś było super o frekwencji nieosiągalnej na innych stadionach i prośba o odsunięcie się ogrodzenia a na meczu z Arką zadziwienie się że nie ich ma kibiców .

żeby komuś do walić naprawdę nie trzeba kogoś tylko kur....wo..wać
Odpowiedz cytując