Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 11.12.2016, 00:35
Skończcie z tymi gwizdami, byłem na E i wokół mnie nikt nie gwizdał

Jakieś niedobitki zostały, a Wy roztrząsacie sprawę, po co się nimi przejmować? Zginą śmiercią naturalną z czasem....

Jak C głośniej ryknęło to już nie było żadnych gwizdów.

Hej Niebiescy Ole też cisza była
Odpowiedz cytując