Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 11.12.2016, 00:28
johny96 napisał(a):Wyświetl post
Kapitalny przykład meczu jak zagrać 3 środkowymi pomocnikami i przegrać środek pola. Ten obsraniec covilo zjadł środek na śniadanie.
Z resztą jak tech naplet ma nie wygrywać każdej główki jak wiecznie przytrzymuje przeciwnika przy wyskoku.
Słabe spotkanie z naszej strony.

P.S. Nie ma to jak w 85 minucie śpiewać "Hej niebiescy ole"....
A co to za roznica kiedy to spiewają?
Ty naprawde wierzysz w te bzdury, ze doping dodaje skrzydel? Przeciez oni nawet nie rozumieja co tam spiewamy - taki jest halas.
Nawiasem uwazam, że to wlasnie doping się uruchami jak pilkarze zaczynają grać a nie na odwrót


Co do meczu, to gra straszna mizeria. Od 15 minuty wiadomo bylo ze zydy strzela...dobrze ze tylko jedną bo przy tych balonach i dzidach rodem z poznego Skorży trudno bylo by dogonic remis.

Popovica to ja mam juz dość. Biega jak jakaś ci.pa po tym boisku, zero agresji czy nawet prostych odbiorow a o presingu nie wspominając. Notuje glupie straty ktore przewaznie przekladaja sie na spore zagrozenie...no i te wolne/rozne walone na pierwszego obronce...Maradona z Grudziądza..ehhh.

Ps:
Ten zjebany spiker tylko sie uruchamial jak Wislacy cisneli. Jak judasze kwiczaly to cisza w eterze.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 11.12.2016 o godz. 00:52.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując